درباره ایرانیمو

با کیفیت

در ایرانیمو، جایی برای کالای بی کیفیت نیست. کالاهای عرضه شده، از بهترین و متعهدترین تولید کنندگان ایرانی تهیه شده و به دست مشتریان می رسد. علاوه براین تیم کنترل کیفیت ایرانیمو دائما کیفیت کالاهای فروشگاه را ارزیابی می کنند. واحد ارسال نیز متعهد است که کالا را به صورتی بسته بنده نماید که صحیح و سالم به دست مشتریان برسد.

مطمئن

ایرانیمو دارای نماد اعتماد الکترونیکی است، این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد.

سریع

ایرانیمو به منظور ارسال سریع و ‍پوشش سراسر ایران از روشهای متنوع برای پردازش و ارسال سفارشات استفاده میکند. مشتریان ایرانیمو میتوانید با توجه به کالای خریداری شده و مکان دریافت سفارش، از روشهایی که سایت بصورت اتوماتیک در اختیارشان قرار میدهد یکی را انتخاب نمایند.

متنوع

در ایرانیمو با تنوع بسیار زیادی از کالاهای ایرانی مواجه خواهید شد. تیم بازرگانی ایرانیمو دائما در حال رصد بازار و افزودن کالاهای ایرانی باکیفیت به فروشگاه هستند. وقتی در ایرانیمو هستید باور نخواهید کرد که این تنوع از کالاهای ایرانی در یک جا جمع شده اند و با چند کلیک ساده میتوان آنها را درب منزل تحویل گرفت.

دوست داشتنی

در ایرانیمو میتوانید میان صدها کالای ایرانی که عاشقانه ساخته شده اند وقت بگذرانید. ایرانیمو یک وبلاگ هم دارد که توسط نویسندگانی علاقه مند، انحصارا در مورد ایران تولید محتوا می کند. میتوانید اخبار تکنولوژی، مطالب تاریخی، گردشگری و تصاویر زیبایی از ایران را روزانه در وبلاگ ایرانیمو پیدا کنید.

پشتیبانی ۷/۲۴

تیم پشتیبانی ایرانیمو در تمام مدت در کنار شما هستند. از پیش از خرید تا بعد از تحویل گرفتن کالا، می توانید مطمئن باشید که تنها نخواهید ماند. مسیرهای ارتباطی مختلفی برای ارتباط شما با واحد پشتیبانی ایرانیمو ایجاد شده است. این مسیرها در پایین تمام صفحات و همچنین در صفحه ی ارتباط با ما موجود هستند.