قوانین و مقررات

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “ایرانیمو” و سفارش کالا از این پایگاه، به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

  1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “ایرانیمو” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
  2. فروشگاه اینترنتی “ایرانیمو” بستری جهت ارائه انواع کالای ایرانی اعم از محصولات گرمایشی، سرمایشی، صنعتی و … است.
  3. فروشگاه اینترنتی ایرانیمو متعهد می گردد که تمامی محصولات این سایت، اصل و در بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه شود. در صورتی که کالایی از کیفیت با درجه عالی برخوردار نباشد حتما در توضیحات محصول درجه کیفی محصول درج می گردد.
  4. فروشگاه اینترنتی “ایرانیمو” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
  5. وب سایت “فروش آنلاین ایرانیمو” هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و وب سایت ایرانیمو تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
  6. فروشگاه اینترنتی “ایرانیمو” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
  7. خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.
  8. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی “ایرانیمو” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “ایرانیمو ” می باشد.

© کلیه حقوق محفوظ است.1397 هجری خورشیدی

× ارتباط با ما از طریق واتس‌آپ