About Us

فروشگاه اینترنتی “ایرانیمو” محیط مناسبی برای ارائه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده و یا توزیع‌کننده­ی کالاهای باکیفیت ایرانی است. تامین‌کنندگان کالا در این محیط قادر خواهند بود تا نسبت به معرفی محصولات، بازاریابی و فروش آنها اقدام نمایند. برخی از ویژگی‌های ارائه محصولات شما در “ایرانیمو” به شرح زیر است: 

گستره‌ی وسیع کالاها 

هر کالایی باکیفیت ایرانی که با مجوزهای مربوطه عرضه می‌شود، در فروشگاه اینترنتی “ایرانیمو” نیز قابل ارائه است. با بهره‌مندی از 16 طبقه‌بندی موضوعی کالا، امکان فروش تمامی محصولات فراهم شده است. از کالاهای سوپر‌مارکتی، پوشاک، برقی و الکترونیکی گرفته تا کالاهای ساختمانی. در حال حاضر بیش از 2800 محصول در موقعیت عرضه و فروش قرار دارند، کالای شما نیز می‌‌تواند در این ویترین قرار گیرد. 

امکان ارائه اطلاعات دقیق از کالاها به همراه تصویر آنها

تولیدکنندگان در “ایرانیمو” قادر خواهند بود تا اطلاعات محصول خود را به رایگان و به بهترین شکل ارائه نمایند. اطلاعات کلی‌ کالا، مشخصات دقیق فنی و کارکردی، ابعاد و اندازه‌ها، تصاویر متعدد از وجوه مختلف‌،‌ شرایط گارانتی و خدمات ‌پس از فروش و هر اطلاعاتی که برای عرضه موفق کالای خود لازم می‌دانند و البته استانداردهای ایرانیمو را نیز برآورده کند. ثبت اطلاعات محصولات بر عهده کارشناسان “ایرانیمو” است و این گروه آماده است تا در هر زمان با دریافت ارائه اطلاعات جدید، به سرعت نسبت به بروزرسانی مشخصات کالاهای ثبت شده اقدام نماید. کلیه کالاهایی که در ایرانیمو عرضه میشوند مراحل کنترل کیفی را طی می کنند.

ساعت کار فروشگاه “ایرانیمو

یکی از بزرگترین فواید فروشگاه‌های الکترونیکی، عدم محدودیت ساعت کاری است. “ایرانیمو” نیز در تمامی روزهای هفته و در تک تک دقایق 24 ساعت شبانه‌‌‌روز امکان فروش کالاهای‌ با کیفیت ایرانی را به ارمغان می‌آورد. مخاطبین اگر در ساعات معمول خرید، فرصت بازدید کالاهای ایرانی باکیفیت را نداشته باشند و یا حتی ندانند که از کجا میتوانند کالای ایرانی تهیه کنند این امکان را خواهند داشت تا محصولات‌ عرضه شده در ایرانیمو را در هر زمان دیگر دیده و خریداری کنند، البته اگر آن کالاها استاندارد عرضه در “ایرانیمو” بگذرانند! 

انبوه مخاطبین و بازدید

فروشگاه “ایرانیمو” توسط مخاطبان انبوه‌اش، روزانه هزاران ساعت مورد بازدید بوده و محصولات آن در هر روز بیش از هزاران بار مورد مشاهده قرار می‌گیرند. بر این اساس، عرضه کالا در “ایرانیمو” به مثابه آن است که تولیدکنندگان، محصولات خود را در تک تک فروشگاه‌های یکی از پرترددترین مراکز خرید شهر قرار داده‌اند. در چنین محیطی هیچ کالایی از چشم دور نمانده و احتمال فروش آن افزایش خواهد یافت. 

وسعت بازار هدف

جغرافیای فعالیت “ایرانیمو”، تمامی ایران است. از پایتخت و مراکز استانها تا دورترین و کوچک‌ترین شهرهای کشور. هر کسی که در ایران به اینترنت دسترسی داشته باشد می‌تواند مشتری بالقوه‌ی کالاهای ایرانیمو باشد. چنین فرصتی، افق جدید‌ی از عرضه محصولات را در پیش‌ نظر تولیدکنندگان می‌گشاید. این امکان، آنها را از ایجاد مراکز متعدد فروش یا افتتاح دفاتر نمایندگی بی‌نیاز می‌سازد ضمن اینکه، “ایرانیمو” مسئولیت ارسال و تحویل کالای خریداری شده به مشتری را نیز می‌پذیرد. 

امکان تعیین قیمت توسط تامین‌کننده

قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه “ایرانیمو”، همگی توسط تامین‌کنندگان آنها تعیین می‌گردد. این امکان برای تمامی تامین‌کنندگان فراهم خواهد بود تا در هر زمان نسبت به تغییر قیمت کالاهای خود اقدام نمایند. همچنین فروشگاه “ایرانیمو” این امکان را در اختیار تامین‌کنندگان قرار خواهد داد تا در صورت تمایل و در دوره‌های زمانی مشخص محصولات خود را با تخفیف‌های رویدادی، فصلی یا موردی ارائه نمایند. همانند قیمت‌گذاری محصولات،‌ میزان درصد یا مقدار تخفیفات ارائه شده و دوره اعمال آنها نیز توسط تامین‌کننده کالا تعیین می‌گردد. 

سرعت در عرضه کالاهای جدید

عرضه کالا در ایرانیمو، سریع‌ترین روش معرفی محصول‌‌تان به بازار است. تنها کافی است تا اطلاعات و تصاویر آن را به کارشناسان ایرانیمو بسپارند. کالاها پس از کنترل کیفی موفق، بلافاصله در معرض دید بازدید‌کنندگان “ایرانیمو” خواهد بود، در سراسر فضای وب. 

محیط رقابتی ایرانی

در ایرانیمو، فقط کالاهای باکیفیت ایرانی حضور دارند، مشتریان نیز با هدف خرید کالای ایرانی، به ایرانیمو مراجعه می کنند. بنابراین بهترین فرصت است که در محیطی سالم و بدون حضور برندهای غیر ایرانی محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنید.

راهنمایی در فروش آنلاین بهتر

اگر تا به حال تجربه­ی این مدل فروش را نداشته اید یا اینکه در برخی از بخش ها مانند عکاسی حرفه­ای محصول، برندینگ و یا تولید محتوا برای محصولاتتان دچار ضعف یا ابهام هستید، مشاوران ایرانیمو با اشتیاق آماده ی ارائه­ی خدمات حضور در فضای مجازی به شما هستند. شما کالای باکیفیت ایرانی تولید و توزیع کنید، نگران هزینه ها هم نباشید، بقیه ی کارها را به ایرانیمو بسپارید…

 

× ارتباط با ما از طریق واتس‌آپ