تصاویر بیشتر

بازی چوگانک چوبین

موجود نیست

‎770٬000ریال

مرور سریع


  •  هماهنگی عصب و عضله در کودکان

  • افزایش قدرت تمرکز و دقت

  •  افرایش مهارت کار گروهی و حس رقابت سالم در کودک

  • ایجاد فرصتی برای تعامل والدین با کودکان در یک محیط شاد و دوستان

  • بالا بردن مهارت ریسک‌پذیری و همچنین تخمین کودک از توانمندیهای خود

جزئیات

بازی چوگانک با الهام گرفتن از بازی چوگان برای ورزش و تفریح تمامی اعضای خانواده طراحی شده است. با چوگانک بازی‌های مختلف فردی، گروهی می‌توان انجام داد. همچنین چوگانک می‌تواند برای ایجاد هیجان در نونهالان و نوجوانان و یا برای تقویت تمرکز آنها مورد استفاده قرار گیرد.

وسیله چوب چوگانک گوی‌ها را به سمت دروازه‌ها هدایت کنید. دروازه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که اندازه آنها قابل تغییر است.  با دورتر بردن نقطه شلیک فرستادن توپ به درون دروازه مشکل‌تر خواهد شد.

یک توپ می‌تواند  بر اثر برخورد توپ دیگر به دورن دروازه وارد شود.

می‌توان دروازه‌ها را به شکل‌های متفاوت پشت سر هم قرار داد و توپ را از هر دو دروازه عبور داد.

انجام بازی به شکل گروهی:

ساده‌ترین حالت بازی استفاده از یک دوازه و چوگان‌ها برای ورود توپ درون دروازه است. که افراد می‌توانند در این کار با یکدیگر به رقابت بپردازند.

می‌توان دو دروازه را به فاصله مشخصی از یکدیگر قرار داده و یک توپ را در وسط فاصله بین دو دروازه قرار داد. سپس با شروع بازی هر یک از بازیکنان فقط یک ضربه به توپ بزند تا در نهایت یکی موفق به وارد کردن توپ در دروازه دیگری شود.

افراد بوسیله چوب‌ها همانند بازی فوتبال عمل کرده و سعی می‌کنند توپ را از بازیکن دیگر گرفته و وارد دروازه او کنند. البته در این شرایط باید دقت کرد که بازی به آرامی انجام گرفته و باعث صدمه زدن بچه‌ها به یکدیگر نگردد.

روش دیگر بازی استفاده از هر دو توپ برای بازی است. در این شکل از بازی هر بازیکن فقط حق دارد که یک توپ را به توپ دیگر زده و آنرا به سمت دروازه حریف هدایت کند.  برای اینکه بازی پیچیده‌تر شود می‌توان موانعی را طراحی کرده و با عبور دادن توپ از این موانع آن را وارد دروازه حریف نمود. همچنین می‌توان قواعد پیچیده‌تری هم برای بازی طراحی نمود که جذابیت آن را بیشتر کند. به عنوان مثال هر کس پشت به دروازه حریف ایستاده و بدن اینکه دروازه را ببیند به توپ ضربه زده و آنرا وارد دروازه کند.

چوگانک برای افراد بالای ۴ سال مفید بوده و توصیه می‌گردد در محیط باز مورد استفاده قرار گیرد.

اطلاعات تکمیلی

برند چوبین
وزن 2.0000
ابعاد 50x150x600
گروه سنی چهار سال به بالا
اقلام همراه راهنمای بازی

دیدگاه ها

نظر خود را بنویسید

دیدگاه شما: بازی چوگانک چوبین

برچسب های محصول

برچسب‌های محصول

از فاصله برای جداسازی برچسب‌های استفاده کنید. برای عبارات نیز از نقل قول تکی (') استفاده کنید.