تصاویر بیشتر

تاتی رو چوبین

موجود نیست

‎2٬530٬000ریال

مرور سریع

این یک محصولیه که به جای روروئک کمک میکنه کودک بایسته و راه بره.


جالب اینکه توی استرالیا و کانادا هم روروئک ممنوع شده و از این تاتی‌روها استفاده می کنند چون روروئک به رشد کودک آسیب میزنه.


 روروئک تنها عضلات مچ پای کودک را تحریک می‌کند و نه تنها راه افتادن کودک را تسریع نمی‌کند بلکه آن را به تأخیر می‌اندازد. در عوض تاتی ‌رو تمامی عضلات پا و ستون فقرات را تقویت کرده و در صورت استفاده درست و اصولی موجب می‌شود که راه افتادن کودک بین ۱ تا ۲ ماه سریعتر شود.

جزئیات

یکی از دغدغه‌های والدین، نوزادان راه افتادن آنها و قدرت پاهای آنان است. پرورش توانایی کودک در حفظ تعادل نیز به اعتماد به نفس کودک و شادی والدین منجر می‌شود.

متأسفانه اجناسی که در حال حاضر در بازار وجود دارد و برای راه افتادن کودکان به کار می‌رود نه تنها زودتر آنها را به راه نمی‌اندازد بلکه کودکان را کم تحرک می‌کنند و موجب تضعیف ستون فقرات آنها می‌شوند. یکی از آنها رورئک است. متأسفانه برخی از والدین از معایب و مضرات رورئک آگاه نیستند.

امروزه در چندین کشور از جمله کانادا و استرلیا استفاده از روروئک به‌دلیل معایب آن ممنوع شده است و واکر کودک جایگزین آن شده است. (در مقاله دکتر وینست یانلی در سایت اِبوت این مطلب ذکر شده است)

واکر کودک یا تاتی‌رو در ابتدا به فرزند شما کمک می‌کند که بایستد.

تاتی‌رو دارای یک ترمز است که سرعت حرکتش را تنظیم می‌کند. در ابتدای کار برای اینکه بچه به کمک آن بایستد ترمز را کاملاً درگیر می‌کنیم.

در این مرحله ستون فقرات کودک و استخوان‌های پای وی تقویت می‌شود.

بعد از مدتی که کودک توانست به راحتی بایستد، ترمز را آزادتر می‌کنیم. کودک با سرعت کم و به کمک تاتی‌رو شروع به راه رفتن می‌کند. در واقع کودک تاتی تاتی می‌کند.

هر چه کودک در راه رفتن قدرت و اعتماد به نفس یابد ترمز را آزادتر می‌کنیم تا کودک بتواند با سرعت بیشتری حرکت کند.

چند نکته:

*  تاتی‌رو یک محصول کاملاً ایرانیست. تولید آن به دست متخصصان و دغدغه‌مندان حوزه اسباب‌بازی و تربیت کودک انجام گرفته است. تاتی‌رو معادل خارجی دارد

   و در بسیاری از کشورها جایگزین روروئک شده است.

*  تاتی‌رو وسیله‌ای است که باید تحت نظارت والدین مورد استفاده قرارگیرد.

*  تاتی‌رو در دو رنگ قرمز و آبی عرضه می‌شود.

*  تمام تلاش متخصصان شرکت چوبین این است که قیمت مصرف‌کننده محصولات پایین و کیفیت آن بالا و مناسب شخصیت والای پدر و مادر ایرانی باشد.

*  شرکت چوبین اولین و تنها تولیدکننده واکر چوبی کودک در ایران است.

اطلاعات تکمیلی

برند چوبین
وزن 4.5650
ابعاد 45 x 23 cm
گروه سنی کودکان 9 تا 3 ماه
سایر خصوصیات دارای ترمز برای تنظیم سرعت حرکت
تقویت مهارت ایستادن و راه رفتن صحیح
افزایش اعتماد به نفس
دارای جایگاه حمل بار

دیدگاه ها

نظر خود را بنویسید

دیدگاه شما: تاتی رو چوبین

برچسب های محصول

برچسب‌های محصول

از فاصله برای جداسازی برچسب‌های استفاده کنید. برای عبارات نیز از نقل قول تکی (') استفاده کنید.