تصاویر بیشتر

ژل ضد جوش سینره

موجود نیست

‎170٬000ریال

مرور سریع


مزایا  • رفع انواع جوش های التهابی، سر سیاه و سر سفید

  • دارای روغن درخت چای، مؤثرترین ماده آنتی باکتریال گیاهی تایید شده

  • فاقد رنگ و عطر

  • جلوگیری از باقی ماندن جای جوش


 

جزئیات

شايد براي شما هم پيش آمده باشد درست يک روز قبل از رفتن به يک مهماني، قرار با دوستان و يا قرار کاري مهماني ناخوانده، جوش های بدی روس صورتتان ظاهر میشود.از بین بردن این جوش ها زمان بر است اما اينجاست که ژل ضد جوش سينره (Cinere)، مي‌تواند با اثرات جادويي‌اش شما را نجات دهد. زل آنتی آکنه سینره یک ضدجوش بسيار قوي است که نيم ساعت بعد از استفاده کاملا جذب قسمت فوليکول مو شده و درمان جوش را آغاز مي‌کند. در اين ژل از يک کمپلکس گياهي استفاده شده که قابليت درمان سريع آکنه را دارد. وجود آويشن، بابونه و روغن درخت چاي با اثرات ضد ميکروبي، ضد التهاب و ترميم کنندگي‌شان در اين کرم موجب درمان فوري جوش مي‌شود. در حالت عادي هم مي‌توان از ژل ضد جوش سينره براي از بين بردن جوش‌هاي سرسياه و سر سفيد استفاده کرد قبل از استفاده از اين ژل بايد صورت را با توجه به نوع پوست با شوينده‌اي ملايم شست و مقداري از ژل را فقط روي جوش ماليد و بعد از 15 تا 20 دقيقه صورت را با آب سرد شست؛ با اين روش جوش‌ها و اثر آن‌ها بسيار زودتر از بين خواهد رفت. محصولات شرکت طبيعت زنده که محصولات خود را با نام تجاري سينره عرضه مي‌کند به پشتوانه‌ي کيفيت و کارايي برتري که دارد مورد تاييد پزشکان متخصص داخلي و خارجي است و توانسته نياز مصرف کنندگان را به نحو احسن مرتفع کند. مواد اوليه‌ي مورد استفاده‌ي سينره از مواد با کيفيتِ تهيه شده در اروپا ساخته مي‌شود و با بهره‌گيري ازگياهان مفيد و سودمند فرمولاسيون پيشرفته و کثمر ثمري دارند.

این محصول یک ضد جوش بسیار قوی است که سبب درمان سریع جوش های موضعی و التهابی می شود. 20-15 دقیقه بعد از مصرف ژل آنتی آکنه سینره، این ژل کاملا جذب واحد پیلو سباسه (فولیکول مو) شده و درمان جوش آغاز می گردد. در این محصول از یک کمپلکس گیاهی ویژه و مؤثر استفاده شده که با مکانیزم های مختلف سبب درمان سریع آکنه می شود. اثرات ضد میکروبی و ضد التهابی بسیار قوی روغن درخت چای در کنار اثرات التیام دهندگی و ترمیم کنندگی عصاره های بابونه و آویشن سبب درمان فوری جوش ها می شود. این ژل باعث جمع شدن منافذ باز پوست و جلوگیری از ایجاد جوش می شود. از سوی دیگر با افزایش پروتئین سازی، سلول سازی و بازسازی سلولی سبب برطرف شدن جای جوش می گردد.

اطلاعات تکمیلی

وزن 0.0300
برند سینره
نوع ژل
مناسب برای صورت
نوع پوست انواع پوست
جذب چربی اضافه پوست دارد
شامل ویتامینه نیست
سایر خصوصیات جلوگیری از ایجاد جوش و رفع انواع جوش ها- گیاهی دارای عصاره بابونه با اثرات ضد التهابی و التیام بخش جلوگیری از باقی ماندن جای جوش روغن درخت چای

دیدگاه ها

نظر خود را بنویسید

دیدگاه شما: ژل ضد جوش سینره

برچسب های محصول

برچسب‌های محصول

از فاصله برای جداسازی برچسب‌های استفاده کنید. برای عبارات نیز از نقل قول تکی (') استفاده کنید.