تصاویر بیشتر

ژل بهداشتی بانوان سینره

موجود نیست

‎260٬000ریال

مرور سریع

مزایا  • شوینده ملایم با تنظیم pH ناحیه خارجی واژن

  • تسکین دهنده و دارای اثر ضد التهاب

  • حاوی عصاره های ارکیده سفید، لیلیوم سفید و یاس سفید

  • حاوی عصاره انار با خواص آنتی اکسیدان، قابض و روشن کننده پوست

  • فاقد پارابن و مواد صابونی

  • فاقد الکل

جزئیات

ژل بهداشتی بانوان سینره مجموعه ای از شوینده های ملایم با قدرت تمیز کنندگی مناسب است تا ترشحات و آلودگی ها را از منطقه پاک نماید، بدون اینکه باعث ایجاد خشکی، التهاب، تحریک و خارش ناحیه شود. در تهیه این فرآورده از عصاره گل های سفید با خواص ضدالتهاب و مرطوب کننده استفاده شده است. این عصاره ها علاوه بر ایجاد حس پاکیزگی و آرامش به کاهش التهاب و جلوگیری از خشکی در محل نیز کمک می نمایند. همچنین عصاره انار و گل یاس بکار رفته در ساختار این محصول خاصیت قابض داشته و به بهبود زخم های مخاطی و جلوگیری از عفونت ها کمک می نمایند.
در تهیه ژل بهداشتی سینره برای جلوگیری از ایجاد حساسیت از نگهدارنده هایی نظیر پارابن، تیازولیدین ها، DMDM هیدانتوئین و فنوکسی اتانول استفاده نشده است. این ژل فاقد مواد رنگی و سایر مواد حساسیت زا می باشد.
pH این محصول در حدود 4.5 تنظیم شده است، این pH اسیدی به حفظ pH نرمال دستگاه تناسلی و جلوگیری از عفونت های قارچی ناحیه کمک می کند.
این فرآورده به راحتی و بدون برجای گذاشتن باقی مانده بر روی پوست آب کشی می گردد و در فرد حس پاکیزگی، تازگی و طراوت ایجاد می نماید.

اطلاعات تکمیلی

برند سینره
وزن 0.1800
ضد حساسیت دارد
آنتی باکتریال ندارد
عصاره عصاره سوسن سفید ،یاس سفید، نیلوفر آبی ، انار
سایر خصوصیات عصاره انار - عصاره انار برای درمان عفونت های ساده زنانه بسیار موثر است. همچنین عصاره انار قابض و روشن کننده نیز می باشد. عصاره سوسن سفید - سوسن آزاد و سفيد رنگ گرم و خشك است و خواص درمانی زیادی دارد که از جمله آن ها خواص مسکنی این گیاه است که برای تسکین در محصولات آرایشی بهداشتی از آن استفاده می شود. عصاره نیلوفر آبی - عصاره نیلوفر آبی در درمان عفونت های قارچی بسیار موثر است. نیلوفر آبی ضد التهاب نیز می باشد و از ایجاد التهاب و خارش جلوگیری می کند.

دیدگاه ها

نظر خود را بنویسید

دیدگاه شما: ژل بهداشتی بانوان سینره

برچسب های محصول

برچسب‌های محصول

از فاصله برای جداسازی برچسب‌های استفاده کنید. برای عبارات نیز از نقل قول تکی (') استفاده کنید.