تصاویر بیشتر

بازی تعادل مدل دو بازو ایپکا

موجود نیست

‎960٬000ریال

مرور سریع


  •  تقویت تمرکز و دقت

  • تقویت منطق و محاسبات ذهنی و تفکر کودک

  • رشد و پرورش مهارت های ظریف حرکتی

  • تقویت مهارت باز داری از پاسخ

  • تقویت مهارت فراشناخت کودک، چرا که کودک عملکرد را مدام مورد ارزیابی و بررسی قرار می دهد.

  • پرورش و تحریک هوش فضایی با محاسبه ی مکان و فضایی که باید بازیکن در طول بازی برای قطعات در نظر بگیرد تا بتواند برنده ی بازی باشد.

جزئیات

بازی تعادل ایپکا یک بازی فکری و مهیج است که به فرد کمک می کند تا درک بهتری از نیروی گرانش زمین و اثرات آن داشته باشد. او می آموزد که چگونه با بهره گیری از هوش خود اندازه مناسب مهره را انتخاب کند و آن را در جایگاهی قرار دهد که کمترین احتمال برخورد بازوی مورد نظرش با زمین را داشته باشد. تعداد مهره های هر بازیکن نسبت به فضایی که باید آنها را بچیند زیاد است ، در نتیجه باید بهترین جایگاه را برای تک تک مهره هایش پیدا کند تا بتواند با حفظ تعادل تمام آن ها را بر روی پایه چیده و برنده بازی شود. او در حین بازی به رابطه بین طول بازو و وزن مهره ها پی می برد و در نتیجه با قوانین ابتدایی فیزیک آشنا می شود.
بازی تعادل ایپکا، یک بازی هیجان انگیز برای تمامی گروه های سنی می باشد. این بازی فکری شامل یک پایه چوبی چهار بازو و تعدادی مهره در رنگ ها و اندازه های مختلف است. در این بازی بازیکنان مهره ها را یک به یک طبق قوانین بازی بر روی پایه می چینند و در نهایت کسی برنده خواه بود که زودتر از بقیه مهره هایش را به پایان برساند. برای رسیدن به این هدف، آنها باید مهره های خود را یک به یک بر روی یکی از بازوهایی که از سطح زمین فاصله دارند قرار دهند. گاهی وزن مهره ها به حدی زیاد می شود که با قرار دادن مهره بازو به سطح زمین برخورد می کند. در این مواقع تمام مهره هایی که در حین جابه جایی به زمین میریزند ، متعلق به آخرین بازیکن می شوند. پس برای جلوگیری از این اتفاق او باید در یک زمان مناسب از ادامه چینش مهره ها انصراف دهد و نوبت را به بازیکن بعدی واگذار کند. اما چه زمانی برای انصراف مناسب است؟ شاید باز هم بتوان مهره دیگری بر روی بازو گذاشت و هیچ اتفاقی نیفتد. این سوالی است که پاسخ به آن بازی را مهیج کرده و برنده و بازنده را مشخص می کند.

اطلاعات تکمیلی

برند ایپکا
وزن 1.0000
گروه سنی ۳ سال به بالا
اقلام همراه پایه چوبی دو سویه، 42 عدد مهره چوبی در چهار رنگ و سایز مختلف

دیدگاه ها

نظر خود را بنویسید

دیدگاه شما: بازی تعادل مدل دو بازو ایپکا

برچسب های محصول

برچسب‌های محصول

از فاصله برای جداسازی برچسب‌های استفاده کنید. برای عبارات نیز از نقل قول تکی (') استفاده کنید.